eTwinning projektas 
FARKLILIKLA RENKLENEN DÜNYA A WORLD COLORED WİTH DİFFERENCE
Projektas baigėsi. Labai džiaugėmės būdami nemažos bendruomenės eTwinning platformoje dalimi keletą mėnesių. Dirbome visi kartu, kūrėme bendrus darbus, organizavome bendras veiklas. Didžiausia padėka, vaikų emocijos, šypsenos, tačiau projekto organizatoriai pradžiugino visus mažuosius dalyvius ir  pasibaigusio projekto sertifikatu. 

 
 
 
 
eTwinning projektas 
FARKLILIKLA RENKLENEN DÜNYA A WORLD COLORED WİTH DİFFERENCE
 
Nuo 2024 m. sausio mėnesio, ,,Bitučių” grupės vaikai, kartu su mokytoja Egle Slaninaite – Bučne, dalyvauja tarptautiniame projekte eTwinning platformoje, kurį organizuoja turkų mokytojai ,,A WORLD COLORED WİTH DİFFERENCE”. Šio projekto metu, įvairios užduotys praturtino mūsų visą ugdymosi procesą, leido susipažinti su nežinomais žmonėmis. Pirmą kartą patirti video skambutį ir virtualų susitikimą su kitose šalyse gyvenančiais vaikais, mokytojomis. Padainuoti visiems, savo gražia lietuvių kalba, dainelę. Daug mokėmės apie spalvas, naudodami jas vėliavų užduotyse. Susipažinome su dar neišbandyta kodavimo užduotimi. Patyrėme smagių akimirkų dalyvaudami smagiame ,,Fashionshow” (,,Madų šou”), ir ,,Crazy hair” (,,Beprotiški plaukai”). Taip pat sužinojome kaip atsirado mūsų elektros lemputė, bandėme ją pasigaminti naudodami balioną ir vienkartinį indelį. Improvizuodami gaminome patiekalą Tuwo Shinkafa.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turėjome daugybę smagių akimirkų! 
 
 
 
 
 
 
RESPUBLIKINĖ KŪRYBINIŲ STATYBINIŲ DARBŲ PARODA ,,ROBOTUKĄ PASTAČIAU”

 
Palangos lopšelio-darželio ,,Sigutė” vyr. mokytoja Aušra Toliušienė, įgyvendindama saviraiškos programą ,,Mažųjų kūrybinė STEAM inžinerija”, kartu su vyr. mokytoja Egle Slaninaite – Bučne organizavo respublikinę statybinių – kūrybinių darbų parodą ,,Robotuką pastačiau”.
Sulaukėme darbų nuotraukų iš Palangos, Klaipėdos, Kauno, Skuodo lopšelių – darželių.
Dėkojame už aktyvų dalyvavimą statybinių – kūrybinių darbų parodoje ,,Robotuką pastačiau.
 
 
 
PARODA ,,DARŽOVIŲ FIESTA”
 
Darželyje rudeninė daržovių FIESTA!!!! 🍎🍐🥕🥦🧄
Džiaugiamės gausiu derliumi ir aktyviu visos darželio bendruomenės dalyvavimu!
 
 
 
 
AŠ BALTIJOS TYRINĖTOJAS!!!
 
2022-09-28 III “Boružėlių” ir IV “Drugelių” grupės vaikai vyko i edukacinę išvyką (saviraiškos programa “Aš Baltijos tyrinėtojas”).
Vaikučiai aplankė Jūrų muziejų, dalyvavo edukacinėje pamokėlėje su STEAM veiklomis.
Vaikai ne tik pažino, pamatė, patyrė daug džiugių akimirkų, bet ir tapo atsakingesni ir rūpestingesni gyvūnijos ir augalijos pasauliui.
 

Judumo savaitė

Palangos lopšelio – darželio ,,Sigutė” vaikai, judėjimo savaitę turėjo įvairiausių fizinio aktyvumo veiklų. ,,Drugelių” ir ,,Boružėlių” vaikai žygiavo į pajūrį, Šventosios pagrindinės mokyklos stadione atliko bėgimo užduotis, įvairius mankštos pratimus.

   

Mažieji ,,Bitučių” ir ,,Žiogelių” grupės vaikai taip pat prisijungė prie Judumo savaitės veiklų ir kartu su mokytojomis sportavo įstaigos kieme bei salėje. Jie prisijungė prie Palangos lopšelio – darželio ,,Pasaka” kvietimo sportuoti pagal jų parengtą priemonę. Vaikams buvo daug smagių emocijų. 

 

Sveikas, Rugsėji!!!

Padovanosiu tau geltoną klevo lapą-
Ruduo išskynė vasaros gėles.
Tegul jie apie rugsėjo prasmę šneka
Ir mena saulės sklidinas dienas.
Su rugsėjo 1-ąją!

Palangos l/d “Sigutė” rugsėjo pirmąją paminėjo aktyviai savo įstaigos kieme. Rugsėjo pirmąją pradėjo šokiais ir dainomis, vėliau visus kvietė kieme organizuotos įvairios pramogos: kas piešė, kas išbandė kliūčių takelį ir kt. 
Keletas žavingų akimirkų

 

PALANGOS LOPŠELIS-DARŽELIS ,,SIGUTĖ“

RENGINIAI VAIKAMS IR BENDRUOMENEI

2022-2023 MOKSLO METAI

Eil.
Nr.

Renginio pavadinimas

Data

1.

Šventinis rytmetis rugsėjo 1-ąjai ,,Sveikas rudenėli“.

2022-09-01

2. 

Judumo savaitė ,,Žaidimų ir estafečių savaitė“.

2022-09-19 – 2022-09-23

3.

Savanorystės projektas ,,Padedu kitiems-padedu sau“.

2022-10-01 – 2023-05-30

4.

Saviraiškos programos ,,Aš – Baltijos tyrinėtojas“ renginiai: ,,Išvyka į delfinariumą“, ,,Svečiuose pas žveją“.

2022 m. spalis

5.

Saviraiškos programos ,,Mažųjų kūrybinė Steam inžinerija“.  Renginiai: kūrybinių statybinių darbų paroda ,,Robotuką pastačiau“, edukacinė valandėlė ,,Brick 4 Kidz“.

2022 m. spalis

6. 

Rudenėlio šventė ,,Daržovių fiesta“.

2022 m. spalis

7. 

Šv, Martyno diena ,,Žibintai žybsi“.

2022 m. lapkritis

8.

Kalėdiniai renginiai grupėse ,,Su Kalėdų seneliu“, kūrybinių darbų paroda ,,Kalėdinis žaisliukas“.

2022 m. gruodis

9.

Sausio 13-osios minėjimas ,,Atmintis gyva, kol liudija“.

2023-01-13

10.

Vasario16-osios kūrybinių darbų paroda ,,Lietuva iš paukščio skrydžio“.

2023 m. vasaris

11.

Kovo 11-osios paminėjimas.

2023 m. kovas

12.

Vaikų piešinių paroda skirta Palangos 770-mečiui paminėti ,,Palanga-vaiko akimis“, Šventosios paviljone.

2023-03-30 – 2023-04-10

13.

Pasivaikščiojimas po Šventąją skirtas Palangos 770-mečiui paminėti ,,Mažais žingsneliais po gimtąjį miestą“.

2023-04-07

14.

Šventinis koncertas kartu su Šventosios kultūros centru, Palangos 770-mečiui paminėti.

2023 m. balandis

15.

Šv. Velykos ,,Margučių kraitelė“.

2023 m. balandis

16.

Šeimos šventė ,,Gera žaisti kartu su mama ir tėveliu“.

2023 m. gegužė

17. 

Priešmokyklinio amžiaus vaikų išleistuvės ,,Sudie darželi, mielas“.

2023 m. gegužė

18.

Renginys vaikų dienai ,,Vaikyste, nusijuok“.

2023-06-01

 

E-twining  STEAM projektas ,,Žaliasis daržiukas” 

,,Bitučių” grupės vaikai, kartu su mokytoja Egle Slaninaite – Bučne, nuo kovo mėnesio dalyvavo e-twinning platformoje STEAM projekte ,,Žaliasis daržiukas”. Vykdė visas suplanuotas veiklas, augino augalus nuo sėklytės iki galutinio rezultato. Teko stebėti daugybę augalo augimo etapų, su jais susipažinti. Didžiausią nuostabą sukėlė auginami žirniai. Išorėje violetinės spalvos, o viduje įprastai žali. Vaikam buvo smagus atradimas. 

 

Pajudėsi – gerą nuotaiką turėsi 

Dalyvaudami Palangos lopšelio darželio ,,Nykštukas prevencinėje programoje ,,Emociukai – mūsų draugai, pagal programos planą organizavome sporto veiklas vaikams. Savaitę pradėjome labai aktyviai sportuodami lauke. Ir maži, ir dideli įsitraukė į veiklas.

Savaitės pabaigoje ,,Drugelių ir ,,Boružėlių grupės vaikai keliavo sportuoti į pajūrį. Naudodamiesi emocijų kamuoliu žaidė įvairius žaidimus. 

 

 

Vasario -16-oji 

Minint Vasario 16-ąją ,,Drugelių grupės vaikai, kartu su mokytoja Rita Sabaliauskiene kalbėjo apie savo mylimą šalį Lietuvą.  Savaitės pabaigoje mokytoja pasirinkimo meninei veiklai Vasario 16-osios tematiką ir kartu su vaikais statė Gedimino pilį, kėlė vėliavą, gamino atvirutes skirtas Lietuvai. Užsiėmimo metu įvardino, kad tai Lietuvos gimtadienis ir, mums, lietuviams, labai svarbi šventė.

 

 

Paroda ,,Eglutė skarota 

 

Eglutė skarota,
Eglutė žalia.
Meškutė gauruota
Ją lanko šile.
Jos liauną kamieną
Kalena geniai,
Naujų metų dieną
Ją puoš mokiniai.

K. Kubilinskas

Šiemet laukdami Šv. Kalėdų visa darželio bendruomenė iš antrinių žaliavų kūrė  Kalėdines eglutes.

Džiaugiamės, kad į projektą įsijungė ir tėveliai su vaikučiais, ir mokytojos.

Dėkojame dalyvavusiems.  

 

 

E Twinning projektas ,,Kaip aš laukiu Kalėdų?      

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Laureta su ,,Boružėlių grupės ugdytiniais dalyvavo eTwinning projekte ,,Kaip aš laukiu Kalėdų?. Projekto metu atliko įvairias užduotis/bandymus, kūrė Kalėdinius atvirukus, rašė laiškus.  

 E Twinning projektas ,,Kad pėdutės būtų sveikos

                  Palangos l/d ,,Sigutėmažieji ,,Bitučių” grupės vaikai, kartu su mokytoja Egle Slaninaite – Bučne gruodžio mėnesį dalyvavo e-twinning platformoje vykusiame projekte ,,Kad pėdutės būtų sveikos. Šio projekto metu vykdė įvairias veiklas skirtas pėdoms: vaikščiojo skirtingais paviršiais, vykdė menines veiklas, naudojosi IKT ugdymo procese, žaidė žaidimus, kūrė savo spalvotų pėdučių takelį. Taip pat kartu su Kauno l/d ,,Šnekutis organizavo virtualų susitikimą. Jo metu didesni ,,Šnekučio vaikai, kartu su mokytoja Greta Šimatone pravedė mums pėdučių mankštą. Mūsų ,,Bitučių grupės vaikai pašoko kojyčių šokį ,,Mažos mano kojytės. Projekto metu vykusios veiklos vaikams suteikė daug džiugių emocijų, naujų potyrių. 

 

 

 

KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA ,,SVEIKINIMO ATVIRUKAS”

Palangos lopšelis -darželis  ,,Sigutė” minėdamas savo 35-ąjį gimtadienį organizavo kūrybinių darbų parodą ,,Sveikinimo atvirukas. Joje dalyvavo ir Palangos lopšelio darželio ,,Pasaka mokytojos Vida Gadliauskienė, Silva Mažeikytė. Kūrybinius darbus kūrė ir mūsų bendruomenės tėvai kartu su vaikais. 

 

35-ASIS PALANGOS LOPŠELIO-DARŽELIO ,,SIGUTĖ” GIMTADIENIS

 

Šią dieną lopšelis darželis ,,Sigutė“ švenčia 35 metų įkūrimo jubiliejų.  35 rugsėjai su gausybe nedrąsių mažylių, įsikibusių į tėveliams į rankas, trisdešimt penki prisirišimo rudenų, žiemų pavasarių ir vasarų per kuriuos pamilti ir užauginti vaikystės sparnai, paspaustos išsiskyrimui išleistuvių rankos. Tai 35 metai atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų atiduotų prasmingam darbui – sėkmingam vaikų ugdymui.

Šiais žodžiais prasidėjo Šventinis koncertas kuriame dalyvavo visų grupių vaikučiai, mokytojos, kurie gražiomis dainomis, eilėraščiais pasveikino darželį 35-ojo gimtadienio proga.

 

 

 Saviraiškos programos ,,Sveikas, greitas ir vikrus” įgyvendinimas

Vykdant saviraiškos programą ,,Sveikas greitas ir vikrus vykdėme įvairias veiklas susijusias su vaikų fiziniu aktyvumu, sporto pramogomis. Kaip ir kiekvienais metais vyko ,,100 žingsnelių aplink darželį. Šią dieną mažiausieji darželio vaikai žingsniavo kartu su mokytojomis aplink darželį skaičiuodami žingsniukus. Išbandė kliūčių takelį, taip pat puikiai nusiteikę žingsniavo ,,Sveikatos takeliu

Įgyvendinant saviraiškos projektą prisijungė ir ,,Boružėlių ir ,,Drugelių grupės. Jos dalyvavo renginyje ,,Žygis pajūriu. Vaikai žygio metu tyrinėjo savo vietovę, domėjosi ant jūros kranto rastais dumbliais, rašė su pagaliukais ant smėlio. 

 

VAIKŲ GYNIMO DIENĄ – SPORTUOJAM!

Palangos lopšelis darželis ,,Sigutė birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną, pasitiko aktyviai sportuodami lauke. Vykstanti veikla suteikė džiaugsmo ir mažiems, ir dideliems. Bendradarbiaudami su visuomenės sveikatos specialiste Indre Steponavičiene įrengėme kiekvienai grupei atskirą estafečių vietą. Mažiesiems teko lengviausios užduotys, didesniems sudėtingesnės. Vasara yra tas metas, kai daugiau laiko praleidžiame lauke, tad ir fizinio aktyvumo veiklas, pasinaudojant puikiu oru, būtina perkelti į lauko erdvę.  Fizinis aktyvumas padeda išsaugoti ir stiprinti sveikatą, gyvenimo kokybę ir fizinį pajėgumą. S.Tiso teigia, kad „judėjimas gali pakeisti visus pasaulio vaistus, bet visi pasaulio vaistai negali pakeisti judėjimo. Vaikams, nuo mažiausio iki didžiausio,  reikia padėti suprasti ir parodyti, koks smagus gali būti judrus laikas gamtoje. Linkime judėti ir nesustoti!   

Metodinė diena su Kauno lopšeliu darželiu

,,Šnekutis”

 

                       Kovo 16-ą dieną įvyko, mūsų socialinių partnerių Kauno lopšelio darželio ,,Šnekutis, metodinė diena ,,Ugdome rišliąją kalbą. Sudalyvauti renginyje buvo pakviestos ir mūsų įstaigos mokytojos. Renginio tikslas – sudaryti sąlygas gerosios patirties sklaidai tarp ikimokyklinių įstaigų. Savo patirtimi, skaitydamos pranešimus, dalinosi Alma Valaitienė, Aušra Toliušienė, Eglė Slaninaitė-Bučnė ir Laureta Dominauskienė. Kiekviena pristatė skirtingus metodus ir priemones skirtas rišliąjai kalbai ugdyti. Taip pat stebėdamos kolegių iš kitų miestų pranešimus, išgirdome daug puikių patarimų, susipažinome su jų naudojamomis priemonėmis ir metodais. 
Kviečiame paskaityti apie tai plačiau Švietimo naujienų internetinėje svetainėje. 

https://www.svietimonaujienos.lt/metodine-diena-ugdome-risliaja-kalba/?fbclid=IwAR3GMivQ1gNy5K0voyjpWxC1lx_kiiX1hTpJ6Duwg803Pm7LvW2JZ2jN4Ag

 

 

 

Dalyvavimas projekte-konkurse

,,Mažieji sodeliai” 

 

                        Mūsų įstaigos mokytojos Laureta Dominauskienė ir Eglė Slaninaitė Bučnė, kartu su vaikais, dar 2020 m. kovo 30 dieną pradėjo savo dalyvavimą ilgalaikiame ikimokyklinio ugdymo įstaigų respublikiniame gamtosauginiame projekte-konkurse ,,Mažieji sodeliai, kurį organizavo Gargždų l/d ,,Naminukas. Projektas-konkursas vyko iki 2020 m. rugsėjo  20 dienos.  Jis buvo skirtas žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės  ir Mokyklų bendruomenės metams paminėti. Mokytojos kartu su vaikais sėjo vaistažoles, vasaros metu jas augino ir prižiūrėjo. Kiemo erdvėje, šalia namelio, įkūrė savo prieskonių, gydomųjų žolelių sodelį. Čia su vaikais stebėjo augančias našlaites, agurkles, čiobrelį, mėtą, nasturtes. Projektui-konkursui pasibaigus, organizatoriai iš geriausių, atrinktų pagal vertinimo kriterijus, įstaigų gėlynų nuotraukų, pagamino kilnojamą parodą – tentą. Džiaugiamės patekę tarp geriausių ir galėję prisidėti prie kilnojamos parodos demonstravimo.

Parengė Eglė Slaninaitė-Bučnė ir Laureta Dominauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,,Bitučių” grupė dalyvavo e-twinning Tarptautiniame projekte
„Spalvų, šešėlių ir veidrodžių karalystėje

(In the realm of colors, shadows, and mirrors)“

                  Palangos lopšelio darželio „Sigutė“ „Bitučių“ grupės vaikai, kartu su mokytoja Egle Slaninaite – Bučne, prisijungė prie e-twinning platformoje vykusio tarptautinio projekto „Spalvų, šešėlių ir veidrodžių karalystėje (In the realm of colors, shadows, and mirrors)“, kurį organizavo Šiaulių lopšelio-darželio ,,EŽERĖLIS mokytoja Rūta Gedvilienė. Tris sausio mėnesio savaites intensyviai organizavo ir vykdė įvairias veiklas.

                  Pirmoji savaitė buvo pažintis su veidrodžiais ir jų atspindžiais. Vieniems tai sekėsi geriau, kitiems sunkiau, tačiau visi aktyviai dalyvavo ir norėjo pabandyti. Taip pat šią savaitę tyrinėjome savo emocijas veidrodyje šviesoje/tamsoje. Aiškinomės kokia svarbi šviesa, kai žiūri į save veidrodyje.

                  Antroji savaitė vaikams buvo kupina smagių atradimų žaidžiant su šešėliais. Pasirinkome veiklose naudoti multimedijos projektorių, kurio pagalba salėje susikūrėme šviesos šaltinį. Vaikai smagiai tyrinėjo savo šešėlius ant sienos. Žaidėme žaidimą „Nykštukas ir milžinas“. Keitėme fono šviesas, kurios vis iš naujo skatindavo vaikus imtis naujos veiklos, bandyti naujus žaidimus. Piešėme sulaukę saulutės gyvūnų šešėlius. Stebėjome medžių šešėlius ant sienų. Saulė mūsų nelepino, tačiau vis tiek saulutę pro langą pagavę skubėjome atlikti paskirtas užduotis.

                 Trečioji savaitė stebino mus šviesomis ir spalvomis. Grupėje pasistatę disko lempą surengėme šokius. Kai kurie vaikai prigulę prie žemės tyrinėjo spalvotus šviesos rutuliukus, stebėjo į ką jie panašūs. Bandė pagauti ant sienos besikeičiančias spalvas. Taip pat atlikome eksperimentą su soda ir actu, darėme spalvotus vulkanus. Taip pat stebėjome vandens ir aliejaus savybes. Pipetėmis spalvinome sniegą, vatos diskelius.

                Džiugiai praleidome visas 3 veiklos kupinas savaites, kurios mus nukėlė į veidrodžių, šviesų ir spalvų pasaulį. Padėjo pagilinti turimas žinias, bei sužinoti ir patirti šį bei tą naujo.

Keletas akimirkų iš vykdyto projekto. 

Parengė vyr.mokytoja Eglė Slaninaitė – Bučnė

 

PARODA ,,KALĖDŲ SENELIO NAMELIS”

                     Artėjant šventėms visi ruošėsi Kalėdų senelio atėjimui į svečius. Su vaikais bandėme įsivaizduoti koks tas Kalėdų senelio namelis, kuriame jis gyvena ir nusprendėme visi kartu jį sukurti: kas grupėje, kas su kolegėmis, o kas kartu su tėveliais namuose. Palangos lopšelis darželis ,,Gintarėlis sukūrė puikius Kalėdų senelio namelius savo įstaigos kieme. Prie namelių kūrimo prisidėjo mokytojos J.Archišina, I.Rupšienė, D. Kurpienė, Ž. Kubilienė, L.Zubienė, S.Chmylnikovienė, I. Matulevičiūtė, R.Samavičienė, M. Mikėnienė, V. Katkuvienė, V. Siraštanovienė, G.Vagener, L. Gabrėnienė, V. Tarvydienė, I.Galdikienė, E. Daukšaitė.  Parodoje taip pat sudalyvavo ir mūsų socialiniai partneriai Kauno lopšelio darželio ,,Šnekutis mokytojos G. Šimatonė ir K. Januškevičienė. Iš gautų rezultatų matyti, kad visi smagiai padirbėjo.

Kviečiame pasižvalgyti 

 

 

 

 

eTwinning ir Steam su ,,Boružiukais

Nuo gruodžio 1 dienos ,,Boružiukų grupės ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame  eTwinning projekte. Projekto metu vaikai gilino žinias apie žiemos metų laiką ir Kalėdų tradicijas. Skiriant dėmesį kiekvienai STEM akronimo raidei. Projekto metu vaikai eksperimentavo, tyrinėjo, naudojosi išmaniosiomis technologijomis, įveikė inžinerinius iššūkius, žaidė matematinius žaidimus, domėjosi mokslu ir išgyveno kitokį Kalėdų laukimą. Projektas truko keturias savaites.

Projekto akimirkas pažiūrėkite paspaudę nuorodą https://animoto.com/play/LcPMRA56yWlYgZMfsfSsEA 


 

 

 

 

JUDĖJIMO SAVAITĖ

Rugsėjo mėnesį prisijungdami prie Judėjimo savaitės, kartu su visuomenės sveikatos specialiste Indre organizavome vaikams judrias pramogas lauke. Jomis džiaugėsi ir maži, ir dideli. Aktyviai dalyvavo užsiėmime, skaičiavo eidami žingsnelius, rūšiavo kamuoliukus. Labiausiai sudomino ,,karūnos nešimas ant galvos (buvo naudojami specialūs balansiniai žiedai). 
Smagia pramoga džiaugėsi ,,Bitučių ir ,,Boružėlių grupės vaikai.

 

 

 

VIRTUALI RESPUBLIKINĖ  KŪRYBINIŲ DARBŲ  PARODA

,,RIED MARGUTIS, ŽADIN ŽEMĘ”

Palangos lopšelio – darželio mokytojos Laureta Dominauskienė ir Eglė Slaninaitė – Bučnė šiemet organizavo Respublikinę kūrybinių darbų virtualią parodą ,,Ried margutis, žadin žemę. Prie parodos prisijungė Kauno lopšelis – darželis ,,Šnekutis, Šiaulių lopšelis – darželis ,,Sigutė, Palangos lopšelis – darželis ,,Pasaka ir ,,Gintarėlis, Klaipėdos lopšelis – darželis ,,Boružėlė. Savo aktyviu dalyvavimu nustebino Skuodo vaikų lopšelis – darželis.

Kviečiame pasidairyti virtualioje parodoje, pasidžiaugti vaikų, tėvų ir vaikų bei mokytojų sukurtais darbais.

 

 

 

PALANGOS LOPŠELIO-DARŽELIO ,,SIGUTĖ“

RENGINIAI VAIKAMS IR BENDRUOMENEI

2019-2020 mokslo metai

Eil. Nr.

Pavadinimas

Data

Atsakingi asmenys

1.

Šventinis rytmetis rugsėjo 1-ąjai ,,Sudie vasara. Sveiki vaikai“

2019-09-02

Grupių mokytojos

2.

Judumo savaitė ,,Žingsniuokime kartu“

2019-09-19, 20

Alma Valaitienė, Aušra Toliušienė

3.

Dalyvavimas Solidarumo bėgime (organizatorius VŠĮ ,,Gelbėkit vaikus“)

2019 m. rugsėjis

Grupių mokytojos

4.

Parodos: ,,Egzotinių augalų sala“, ,,Moliūginės įdomybės“

2019 m. rugsėjis

Eglė Slaninaitė-Bučnė, Laureta Dominauskienė

5.

Rudenėlio šventė bendruomenei, forumas „Aš – gyvybės kūrėjas“

2019 m. spalio 14-17 d.

Eglė Slaninaitė-Bučnė, Laureta Dominauskienė

6.

Šv. Martyno diena, ,,Moliūgų žibintai“

2019-11-11

Eglė Slaninaitė-Bučnė, Laureta Dominauskienė

7.

Kalėdiniai renginiai „Skamba kalėdiniai varpai“

Kalėdinė paroda ,,Kalėdiniai varpai“

2019 m. gruodis

Grupių mokytojos

8.

Sausio 13-osios paminėjimas ,,Atmintis gyva, kol liudija“

2020-13

Grupių mokytojos

9.

Šventinis rytmetis skirtas Vasario 16 d. ,,Skamba dainelė Lietuvai šalelei“

2020-02-14

Jūratė Dočilovienė

10.

Užgavėnės ,,Kepė močia blynus“

2020-02-25

Jūratė Dočilovienė

11.

Kūrybinė paroda Kovo 11-ąjai ,,Negyvi daiktai atgyja“

2020 m. kovas

Grupių mokytojos

12.

Šv. Velykos ,,Ried margutis, žadin žemę“, margučių paroda.

2020-04-14

Eglė Slaninaitė-Bučnė, Laureta Dominauskienė

13.

Sportinė pramoga ,,Aš žaidžiu ir sportuoju“

2020-04-30

Aušra Toliušienė

14.

Renginiai šeimos dienai grupėse „Mamyte, tėveli, kviečiu į ratelį“

2020-05-22

Grupių mokytojos

15.

Priešmokyklinio amžiaus vaikų išleistuvės ,,Sudie, darželi, mielas“

2020-05-29

Alma Valaitienė, Rita Žukauskaitė

16.

Renginys vaikų dienai ,,Sveika, vasarėle“

2020-06-03

Grupių mokytojos